W natłoku różnych środków do pielęgnacji jamy ustnej, dostępnych w aptekach i drogeriach, chcielibyśmy ułatwić Państwu wybór odpowiednich preparatów. Zorganizowaliśmy w gabinecie mały punkt sprzedaży, w którym dostępne są w przystępnych cenach produkty, naszym zdaniem, bardzo przydatne w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Pasty do zębów, płukanki, nici dentystyczne, szczoteczki międzyzębowe i wiele innych – dla każdego pacjenta dobierzemy właściwy zestaw do pielęgnacji zębów i dziąseł.

Na temat każdego z tych produktów udzielimy Państwu wyczerpującej odpowiedzi, a jeśli mają Państwo jakieś swoje ulubione preparaty, a nie są one łatwo dostępne w drogeriach, proszę nas o tym poinformować- sprowadzimy je dla Państwa.

 
 
 
 

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej, pedodoncji i chirurgii stomatologicznej.
Copyright © 2013 Gabinet Stomatologiczny - Anna Olechnowicz-Proska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Broniewskiego 27b, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 646 33 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..