Prywatny Gabinet stomatologiczny Anna Olechnowicz-Proska prowadzony jest od roku 2000.

            

Od początku naszej działalności staramy się świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby sprzęt oraz materiały, które pomagają w wykonywaniu naszej pracy były jak najwyższej klasy.

Podstawowymi narzędziami optycznymi naszej pracy są lupy i mikroskop, dzięki którym jesteśmy w stanie dostrzec i rozwiązać więcej problemów i dokładniej przeprowadzić leczenie zębów naszych Pacjentów.

Świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej osób dorosłych i pacjentów nastoletnich, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej oraz małej chirurgii stomatologicznej.

 

 

Personel:

 lek. dent. Anna Olechnowicz-Proska – lekarz stomatolog z pierwszym stopniem specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, dyplom uzyskała w 1996r. W czasie wieloletniej pracy czynnie i aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach poszerzających wiedzę i umiejętności medyczne.

Prywatnie zapalona rowerzystka i rolkarka, pasjonatka książek i podróży.

 

 

 

Teresa Bednarz - dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Aktywnie uczestniczy we wszystkich zabiegach w pracy z lekarzem. Odpowiedzialna jest za przeprowadzanie zabiegów higienizacyjnych, takich jak usuwanie kamienia i osadu z zębów oraz przeprowadzanie instruktażu higieny jamy ustnej.

W wolnych chwilach dba o swoją kondycję pokonując wielokilometrowe trasy na rowerze. 

 

Iwona Guttmeyer - dyplomowana asystentka dentystyczna, rejestratorka, posługująca się biegle językiem angielskim, niezastąpiona organizatorka płynnej pracy gabinetu.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, pasjonatka książek i fotografii. 

 

 
 
 
 
 

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej osób dorosłych i pacjentów nastoletnich, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej oraz małej chirurgii stomatologicznej.
Copyright © 2013 Gabinet Stomatologiczny - Anna Olechnowicz-Proska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Broniewskiego 27b, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 646 33 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.