Nowi Pacjenci

W większości przypadków pierwszorazowi Pacjenci zostaną poproszeni, aby zgłosili się do pracowni RTG w celu wykonania zdjęcia pantomograficznego.

Jest to zdjęcie niezbędne do zdiagnozowania wszelkich ewentualnych stanów zapalnych, czy innych stanów chorobowych, które należy uwzględnić podczas kompleksowego leczenia.

Jeżeli Pacjent posiada takie zdjęcie wykonane w ciągu ostatniego roku - poprosimy, aby je dostarczył do gabinetu na następna wizytę.

W wypadku wizyt z dziećmi zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Mały Pacjent".

Niestety, w tym momencie, nie zapisujemy na wizyty nowych, małych (do ok. 12-go roku życia) pacjentów.

 

Plan leczenia i kosztorys

Na podstawie badania Pacjenta, przeprowadzonego podczas pierwszej wizyty oraz przy pomocy zdjęcia pantomograficznego, lekarz dentysta opracowuje dla Pacjenta indywidualny plan kompleksowego leczenia stomatologicznego oraz orientacyjny kosztorys. Szczegółowe koszty każdego z etapów leczenia ustalane są na bieżąco przed każdą wizytą.

Cennik wszystkich zabiegów wykonywanych w gabinecie Pacjent otrzymuje na pierwszej wizycie.

 
 
 
 

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej, pedodoncji i chirurgii stomatologicznej.
Copyright © 2013 Gabinet Stomatologiczny - Anna Olechnowicz-Proska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Broniewskiego 27b, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 646 33 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.