• Olechnowicz
  • Olechnowicz
  • Olechnowicz
  • Olechnowicz

 

Godziny otwarcia gabinetu:      PONIEDZIAŁEK 9:00 - 18:00   WTOREK 9:00 - 18:00   CZWARTEK 8:00 - 14:00   PIĄTEK 8:00 - 14:00    ŚRODA dzień przeznaczony na zabiegi higieniczne


Witamy Państwa na naszej stronie internetowej!
 


Prywatny Gabinet Stomatologiczny Anna Olechnowicz-Proska prowadzony jest od roku 2000.
Od początku naszej działalności staramy się świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby sprzęt oraz materiały, które pomagają w wykonywaniu naszej pracy były jak najwyższej klasy.

Podstawowymi narzędziami optycznymi naszej pracy są lupy i mikroskop, dzięki którym jesteśmy w stanie dostrzec i rozwiązać więcej problemów i dokładniej przeprowadzić leczenie zębów naszych Pacjentów.

Świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej, pedodoncji i chirurgii stomatologicznej.

 

   W naszym gabinecie akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

 

Pacjenci zmotoryzowani mogą korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się przed sklepem medycznym Vena-Med.


Gabinet przystosowany jest dla pacjentów niepełnosprawnych lub poruszających się na wózkach inwalidzkich (wjazd wózkiem  przez sklep medyczny Vena-Med).


Zapraszamy!

 
 
 
 

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej, pedodoncji i chirurgii stomatologicznej.
Copyright © 2013 Gabinet Stomatologiczny - Anna Olechnowicz-Proska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Broniewskiego 27b, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 646 33 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..