1. Pacjenci umawiani są na wizytę telefonicznie (nr tel. 75 646 33 71) bądź osobiście w gabinecie.
Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu asystentka oceni ile czasu trzeba przeznaczyć na wizytę. W związku z tym nie udostępniamy możliwości rejestracji przez internet. Rejestracja telefoniczna odbywa się wyłącznie w godzinach pracy gabinetu. Prosimy o cierpliwość i ponowny kontakt, jeżeli nie odbieramy telefonu. Czasami wszyscy pracownicy są zajęci i odebranie połączenia nie jest możliwe.

2. Każda wizyta potwierdzana jest telefonicznie przez nasz personel dzień wcześniej.

3. Prowadzona jest Lista Rezerwowych – jeżeli któryś z naszych Pacjentów zrezygnuje z wizyty, na jego miejsce zapraszamy Pacjenta oczekującego, zapisanego właśnie na ową listę.

4. Każdego Pacjenta prosimy, aby miał przeznaczoną odpowiednią ilość czasu na zabieg, oraz na różne czynności przed i po zabiegu, takie jak: wypełnienie ankiety, założenie karty itp.

5. Staramy się unikać opóźnień w naszej pracy, ale niektóre sytuacje niezależne są od nas i zabiegi przedłużają się.

6. Aby usprawnić pracę gabinetu prosimy o wcześniejsze powiadomienie o rezygnacji z wizyty. Spóźnienia powyżej 15 minut traktowane są jak rezygnacje.

7. Pacjenci pierwszorazowi lub z bólem przyjmowani są jedynie w sytuacjach, kiedy w danym dniu jest wolny termin. Jeżeli nie ma wolnego terminu, pacjent jest zapisany na Listę Rezerwową.

 
 
 
 

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej osób dorosłych i pacjentów nastoletnich, endodoncji mikroskopowej, protetyki stomatologicznej oraz małej chirurgii stomatologicznej.
Copyright © 2013 Gabinet Stomatologiczny - Anna Olechnowicz-Proska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Broniewskiego 27b, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 646 33 71, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.